44 ENTERPRISE

Sme slovenská firma, ktorá sa viac ako 10 rokov zaoberá dezinfekciou rúk a prevenciou potrebnou na ochranu jednotlivca a skupín pred nebezpečnými infekciami. Zameranie firmy  na zdravie, predovšetkým na hygienu rúk, postupne naberalo širší  rozmer

V čase prvej vlny pandémie sme aj napriek lákavým ponukám zo zahraničia pomáhali zvládať situáciu na Slovensku.  Počas tejto doby sme pomáhali chrániť zdravie ľudí pred chorobami prenosnými kvapôčkovou infekciou. Ohrozenie v podobe COVID-19 nečakane preverovalo našu pripravenosť reagovať na Vaše potreby. 

Preto sme tu pre Vás od septembra s novou tvárou, modernejší, účinnejší, ale hlavne slovenský. Rozšírili sme portfolio certifikovaných produktov na dezinfekciu rúk, predmetov a povrchov v duchu hesla VŽDY A VŠADE. Značka DR.44 tvorí komplexné portfólio dezinfekčných prostriedkov určených na dezinfekciu rúk, povrchov a plôch dostupných v rôznych baleniach.

 

Naša firma

10 rokov s Vami

Ponúkame overenú kvalitu, ktorú využívate už viac ako 10 rokov s vylepšením zložením a s novou tvárou.

Bezpečný nákup

Či potrebujete dezinfekciu k sebe domov, do auta alebo zásobiť Vašu firmu stačí pár klikov a my Vám Vaše produkty doručíme až ku Vám.

Pre Vás aj Váš domov

S našimi produktami ostanú vždy čisté Vaše ruky aj Vaša domácnosť- stačí si vybrať z kategórií!

Likviduje 99,99% baktérií na Vašich rukách

bez použitia vody a mydla

S Aloe vera

vitamínom E a sviežim parfémom

Výrobok zo Slovenska

Vyrabané a certifikované na Slovensku

Bezpečná kúpa z pohodlia domova

a my Vám ich prinesieme priamo až k Vám

Add to cart